| N1GHTMAR3 a întrebat:

Ma ajutati va rog sa gasesc un server de metin care sa aiba urmatoarele cerinte? : sa fie neaparat minim 300 playeri-2000, sa nu fie bns 6/7, sa fie intre pvm hard-mediu si lvl maxim 105 sau si mai mare,sa fie iteme beta, si itemele de schimbat bns sa nu fie foarte scumpe, sa nu fie modati. Va rog frumos ajutati-ma! sad

3 răspunsuri:
| DoBrOOO2001 a răspuns:

Metin2 Green, Metin2 Alascha, Metin2 Oblivion si alte metine sucess! happy

| N1GHTMAR3 explică (pentru DoBrOOO2001):

Mt2 alaska, chiar de el m-am lasat acum recent, te rog frumos mai da-mi exemple daca stii! sad

| N1GHTMAR3 explică (pentru DoBrOOO2001):

Metin2 Green este pvp full, eu as vrea pvm hard-mediu.