| hatze a întrebat:

ma joc cu un tovaras counter strike 1.6 si as vrea sa il vad la web in timp ce ne jucam si vorbim in acelasi timp pe skype el ma vede cand se joaca(are windows xp) eu nu-l vad sad (am windows vista) cum as putea face sa-l vad? dau funda!!!

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa-l vezi pe el cand tu esti atent la joc! doar daca nu il pui sa iti arate ahrta si pozitiile celorlalti, ceea ce ar fi un fel de semi-trisare! iar cu messengeru deschis va sunati si va auziti mereu, dar repet, nu asa se joaca CS, joci cu propriile puteri, fara alte ajutoare! ca sa fi bun, trebuie sa joci multe ore, zile, luni, ani, sa inveti sa joci la sunet, sa mergi walk cat mai mult, sa stii sa citesti harta, adica acea busola de sus care iti arata unde iti sunt coechipierii, cand vezi ca dispare unul, stii ca in zona aceea este un adversar, sa ai mouse cat mai bun, de gaming, la fel si mousepadul, sa ai fps bun, adica placa video buna, sa ai reflexe bune, sa joci relaxat, sa nu tragi in disperare, ci doar cu simt, sa nu mergi cu turma (echipa), sa ai zonele tale unde stai pe fiecare harta! bafta!