| Lucyann_Luci_1985 a întrebat:

Ma joc mt2 Blade.Ce bns sa pun pe accesori ca sa fie full? Cel mai bun raspuns primese funda!

Răspuns Câştigător
| Scatty a răspuns:

Salut. sa iti spun cum faceam cand jucam private. Daca vrei sa ai ceva de munca dar sa fii cel mai bun incearca sa scoti asa:
papuci de preferabil de lvl 55 sau quilini: incearca sa scoti
1-pv
2-sabie
3-pumnal
4-2 maini
5- critica (daca nu reusesti sa le scoti pe toate nu are nimic, dar asa sunt cei mai buni)
bratara. pentru pvp eu foloseam bratara de lacrima cerului pentru ca are 5% critica
1-pv
2-hh
3-patrundere
colier tot de lacrima e bun:
1-pv
2-sabie
3-pumnal
4-2maini
cercei de abanosi:
1-hh
2-sabie
3-pumnal
4-2maini
coif: incearca sa scoti hh si regenerare pv cele mai imp
scut de 61. te sfatuiesc sa faci cate un scut pentru fiecare rasa :
1-imun la necunostinta
2-hh
3-putere
4-sansa de a bloca/de a reflecta atacul corporal
armura : 1pv
2 sabie
3pumnal
4 2maini
5 cel putin 10%farmec dar este greu de scos
arma. nu am jucat mt blade dar eu facem pe private cate 3 batalii in prima war patrundere si fatala a doua sura patr si fatala a 3 a ninja patr si fatala si bagam bns asa:
1hh
2 critica
3 patrundere
4 putere
dupa le evoluam si avea dublu hh daca mai e ceva imi zici scuze daca am gresit cu ceva. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| William a răspuns:

Cum adica sa fie full? Vrei seturi de duel sau de crescut?