| Mihay165 a întrebat:

Ma joc SA:MP RolePlay de ceva timp si ca sa intru intr-o factiune trebuie sa dau niste teste.Si nu stiu ce inseamna DM etc. Multi termenii. Daca ma ajuta cineva

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

DB-Drive by (adica sa impusti din masina/moto)
DM-DeathMatch( Acuma eu nu stiu ce zic ei prin dm, noi o foloseam pentru deathmatch)
LV-las vegas
LS-los santos
SF-san fiero

| Mihay165 explică:

Da la teste de factiune ce intrebari imi da?

| Sobi a răspuns:

DM- DeathMatch adica e mai diferit practic faci cu toate armele.Deagle- cu pistolul.LCS- cu toate.DB-Drive By pe unele servere este interzis si altii au explicatii diferite.DB-varianta corecta este cand tragi din locul soferului sau din locul din dreapta din masina sau moto.Altii zic ca DB este atunci cand calci cu masina pe cineva si stai pe el.Amandoua variantele sunt corecte dupa mine.

| yungxrist a răspuns:

Dm=death match... cauta pe google.