| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

ma-m apucat de metin2 absolute si nu stiu ce caracter sa ma fac sa fie bun pvp am un sura de 87 dar parca nu imi place sa joc pe el si nu stiu ce caracter sa aleg ajutati-ma,

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doar inca 3 caractere de incercat, de ce nu le incerci pe toate?happy

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Mai bine, ti-ai vinde contul de Metin2 si sa nu te mai joci acest joc, pentru ca e de tot rahatul! Cauta pe YT "Obsedati/ Disperati de Metin2" si o sa-ti dai seama ca acest joc PROVOACA DEPENDENTA! Macar, puneti League Of Legends sau orice alt joc, in afara de Metin2/ alte Metin-uri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Daca unul face ca ultimul disperat inseamna ca asa fac toti? Mai ceva ca si conceptia ca toti negrii sunt criminali si te omoara daca ii atingi. Si uite un videoclip care s-ar putea sa nu iti placa https://www.youtube.com/watch?v=AihGccRJwE8;)

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

Copilul ala e mai prost ca ala cu SS-ul rolling on the floor))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

happy

| XxXsTyLLeXxX explică:

Si Eu m-am gandit sa le incerc pe toate dar miar lua mult sa fac lv si itm si chiar nu stiu care sa il aleg pentru ca imi place sa joc pe toate si as vrea un caracter bun si 1v1 si la generala