| damian_9824 a întrebat:

ma poti ajuta cu ceva? Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi la canalul meu de youtube
https://www.youtube.com/channel/UCEwuI2DZ7NuW7vHwLbMU9MQ
CA pentru mine este un lucru extraordinar sa vad ca cineva ma apreciaza!
Multumes anticipat!

1 răspuns:
| Bernardus a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un microfon mai bun, ca trebuie sa se auda clar ce zici. In al doilea rand la intro in partea de jos faza cu "like and abonativa" nu arata prea bine, scrie acolo numele tau, sau ceva de genul "enjoy''. In al treilea rand, la videoul #Din nou in Minecraft #1 ai pus un thumbnail luat de la alt youtuber, Maxsialtele, de la un clip cu block party si asta nu e ok. In ultimul rand, nu mai filma cu Bandicam, filmeaza cu OBS, ca e mai bun. Succes