| mircea_8413 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste jocuri pentru acest calculator..slab.:

Processor Intel(R) Pentium(R) M processor 1. 60GHz
Video Card 1 Intel(R) 82852/82855 GM/GME Graphics Controller
Video Card 2 Intel(R) 82852/82855 GM/GME Graphics Controller
Memory 1.0 GB
Operating System Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)

-Daca se poate offline
-Nu serii gta..ca le-am jucat.
-Genuri:Masini-curse -shooter. ceva pe acolo
Mai mult optez pentru masini
Nu vreau jocuri gen collin mcrae sau f1
-Daca stiti simulatoare ar fi perfect dar au cerinte cam mari.
Deci niste jocuri cat de cat ok.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea configuratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)