| Edward244 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o eroare de Minecraft? Se cheama hs_err_pid si am cautat sa o rezolv pe toate siteurile dar nu am gasit rezolvarea. vr sa mentionez ca am windous xp si java x32.
Cine stie plz sa ma ajute!

2 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Daca e erroarea care cred eu ca e (btw daca viitoare pune si o poza sau mai multe detalii) sunt 3 pasi pentru a scapa de ea.

1: Dai OFF la OpenGL
Minecraft - Options - Video settings - Advanced OpenGL: OFF

2big grinaca minecraftul care da eroare este numit Minecraft.exe redenumestel.

3:Fa-ti update la graphics driver

Eroarea asta e din cauza driverulor vechi si este veche inca din Beta 1.8 laughing

| Art_Stefan_2000 a răspuns:

Cand iti apare eroarea? Spune mai multe detalii