| GaBy_Gabriel_1995_47jr a întrebat:

ma puteti ajuta big grin Vreau si eu un metin2 PVP Clasic fara 6/7 fara modati cu beta si lv max 105.
Multumesc de ajutor si dau Funda!

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Gabriel,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| doubleweb a răspuns:

Cred ca va poate ajuta http://secretemetin2.blogspot.ro! Bafta!

| J3lackHDSebi a răspuns:

Metin2HFM