| UchihaDenis a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine vreau sa fac un sv de mt2 cu un client mc da sa aiba implementat arme armuri 2011-2012-2013 sa nu le implemetez eu ca nu stiu ma puteti ajuta pls dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut.
La Metin2 trebuie sa intri in navicat.
Intri la player=item_proto pentru iteme, te duci in colt la File si dupa aia pe Query tabel\.
Copiezi tot ce este Query (ce ai downloadat)si in fereastra care ai deschis-o(Query Tabel).
Apesi pe Run si Astepti pana se termina Apoi Inchizi Si Salvezi.
Dai Rebot sau./stop apoi./start.

Query bagi acolo codul.Insert...

| smyrobert a răspuns:

Mc=Minecraft?
pentru server minecraft uite http://www.minecraft-romania.ro/download.php
dai pe bukkit
La metin le bagi cu navicat daca cauti pe youtube sau pe google cu titlu "how add new armours and weapons in ur metin " sau "how add new armours and weapons in metin" sigur vei gasi