| stefun01 a întrebat:

ma tot plctisesc si vreau sa joc niste jocuri de actiune pe pc cu un 1 gb ram, ce-mi recomandati?(de preferat jocuri din 2009, 2010, 2011)dau funda si vot

2 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Iti sugerez apb e din 2009 are grafica tare e onlain dar cind joci uiti ca e onlain e super tare uitate pe youtube si vezi daca iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1 gb rami pe laptop si am jucat multe jocuri :sims3, prince of persia 2, prince of persia 3, aion(online), world of warcraft (online)
fifa 09/2010, need for speed hot pursuit 2.need for speed most wanted, half life 2, jedi knight jedi outcast si daca vrei sa vezi mai multe jocuri cauta pe youtube top games... si vezi mai multe jocuri faine si daca gasesti unu fain scrie pe google sistem requirements si vezi cati rami iti trebuie si daca ai aibig grin