| yAdrian a întrebat:

Mai tine minte cineva cartile si jocul Duel Masters? As vrea sa incerc sa imi completez colectia si nu mai stiu cate carti sunt in total la fiecare civilizatie. Stie cineva?

Apreciez mai mult un link catre ceva oficial. Dau funda celui mai clar si explicit raspuns!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu exactitate sa iti spun dar si eu de ex in trecut am vrut sa vad daca se mai vand carti Yu Gi Oh si am gasit pe site-ul alliexpress. Incearca sa cumperi de acolo daca ai nevoie. Si pentru nr exact cauta un site official Duel Masters, poate gasesti ceva