| Davyd_Stan_1995 a întrebat:

mi-am cumparat acum o luna un Nokia lumia 610 cu windows phone 7.8 si as dori sa ma ajutati. Cum pot si eu sa imi descarc jocuri care in marketplace costa bani sa le iau din alta parte gratuite de exemplu jocurile Minecraft si Survivalcraft sa le descarc si sa le instalez gratuit. Nu am la telefon manager fisiere si nici slot pentru card. Multumesc pentru raspunsuri, dau funda.

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Nu ai cum de altundeva nu s-au pus inca si eu am cautat ca am Nokia lumia 925...