| Gaming_Sabotaj_1993 a întrebat:

mi-am deschis un canal de jocuri horror pe youtube, incarc videouri in fiecare zi si cu toate astea vizitatorii sunt putini...
Ajutati-ma va rog sa facem multi abonati inseamna mult pentru mine!
Acesta este canalul meu de jocuri horror:https://www.youtube.com/channel/UCOuQzVKOayGFz25mGcukCWw

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

O sa le dau canalul prietenilor mei si incearca sa pui linkul in descriere la forumuri si altele big grin

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Pai daca e te pot ajuta eu, am un canal de 471 de abonati si ne putem face reclama unii la alti deci contacateazama daca esti interesat pe skype: xxemilian7xx