| RyosukeTakumy a întrebat:

Mi-am facut o breasla PvP pe Metin2 Si vreau sa stiu cateva grade de PvP pe care sa le pun la breasla... Nu grade de genul " V.I.P, Admin, Owner etc... ". Am nevoie de niste grade care sa se refere la PvP!
Multumesc Anticipat?

2 răspunsuri:
| thejoop a răspuns:

Pai pui ce grade vrei tu la fiecare membru de breasla gen capitan, cocapitan depinde de ce relatii ai cu jucatorii respectivi sau cat de bine joaca.

| RyosukeTakumy explică (pentru thejoop):

Mi sau mai dat sugestii de genul de la prietenii mei, dar am nevoie de niste grade care sa arate cat de buni sunt la PvP...