| catalino200 a întrebat:

Mi-am facut server no-ip non-Hamachi, merge bine metinu tot, dar....nu ma pot conecta la FileZilla, la host scriu host la metin, root mcncc.com(asteas de la server file meu) si port 22. SI imi da :Server unexpectedly closed network conection(am pornit si server file cu virtual box, si navicat, si port map, am incercat chiar si sa modific la port la port map, no-ip, si tot aceeasi eroare mi -o da.

3 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

Da site-ul si te ajut

| catalino200 explică (pentru Rootkit):

Ce siite? cel care-l pun la host? metin2allstarss.zapto.org

| Spik3Ast3m a răspuns:

Salut! si eu am avut servere privat de metin2..baga in lista id-ul dsavu si poate te ajut!