| NicholaszMCExpert a întrebat:

Mi-am facut un canal de YouTube si am facut cateva videouri vreo 5-6 si vreau sa il promovez. Puteti sa va uitati va rog!?

www.youtube.com/detoatemc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun canalul de youtube

| Ciurcanu_Catalin_1998 a răspuns:

Salut,Daca vrei am vreo 5metine si multe web pages intre ele Metin2Mage-AsinisWorldOnline-UltimaOnline-Metin2Mixter-DarknessMetin2RenaiSsance etc.siturile are cam 700 de vizitatori pe zi. daca vrei sa ati postez videoclip-ul contacta cu mine! Skype: magestic.mage (Roxas) Messenger: xmtheory (MaGeStiK)