| Iunix a întrebat:

Mi-am făcut un server de counter strike mod zombi dar nu pot sa intre playeri pe el și le apare „ failed to contact game server„. Dar eu pot să intru pe el. De ce nu pot să intre playeri pe el?

Răspuns Câştigător
| THCC a răspuns:

Daca folosesti router trebuie sa faci Port forwarding. Porneste CMD si scrie "ipconfig /all" si cauta acolo Default gateway, pe urma porneste orice browser si scrie IP-ul pe care l-ai gasit in CMD. Daca iti cere sa te loghezi incearca la Username: admin si la parola: admin.

1 răspuns:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Vezi sa nu fie de la FireWall