| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut un server de Minecraft 1.6.2 cu pluginuri, am playeri pe el dar nu e host.Si pe ei nu ii lasa de exemplu sa dea /warp sau /sethome etc. ceea ce pe alte servere ii lasa si le merg aceste comenzi doar daca le dau OP.Eu nu vreau sa le dau OP ca strica tot serverul...Ce ar trebui sa fac ca sa le dau acces la ce comenzi vreau la playeri sau in ce trebuie sa intru si sa modific.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamneh...nu vreau asa

| Fkd_Andi_1996 a răspuns:

Eu iti zic sa lasi fara Warp SI set asa e jocul mai cinstit si le dai o harta unde pot gasi in mijlolc spawn -ul. Funda?