| adin94 a întrebat:

Mi-am facut windows-ul de curand si nu imi mai merge Metin2, imi da un fel de eroare cu numele LOG si are ca continut multe denumiri sub numele de :
System.py(line:274) RunMainScript
System.py(line:193) execfile
---------||--------------- Run
----------||-------------- _pack_import

si tot asa, cred ca a-ti prin ideea, apoi la sfarsit un mesaj:

Run-exceptions.AttributeError:'NoneType' object has no attribute 'split'

n-am mai avut o eroare de genul. Aveti careva o ideea despre ce inseamna? cum as putea sa o rezolv? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| anonymous2666 a răspuns:

Inseamna ca iti Lipsesc multe fisiere necesare din PC. Incearca sa le descarci pe acelea care apar in eroare : System.py :line ...etc. dai PLZ FUNDA?