| Marin46 a întrebat:

Mi-am instalat azi dimineata counter strike 1.6 am intrat in el m-am jucat un timp dupa care am iesit.Peste cateva ore cand am intrat in el nu mai am meniu,adica nu mai apare new game,find server, nimic e gol ecranu.Am windows 7 32-bit.Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| VladMC a răspuns:

Si eu am des aceasta problema.Singura solutie e sa reinstalezi cs-ul din nou, nu trebuie sa-l mai descarci de pe internet

| Andreea213133 a răspuns:

Reinstalea*za cs*ul deoarece ai luat un fel de virus si de aceea nu mai merge. Daca nu merge nici asa downloadea*zal din nou