| MiculFaraon a întrebat:

Salut TpU. Mi-am instalat fifa 14 si cand vreau sa intru imi joc imi spune: The program can t star because d3dx9_43.dll is missing from your computer. Tru reinstalling the program to fix this problem. Ce trebuie sa ii fac? Dau funda.

1 răspuns:
| anonym012 a răspuns:

Salut! Intra aici: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? d3dx9_43,Si click acolo unde scrie download ZIP File, e chiar sub Download d3dx9_43.dll fixer dar nu-i da download pe fixer, descarca fisierul ZIP si il pui in directorul jocului, dupa care trebuie sa mearga;)) mult noroc!