| Stefan_Adrian_1996_uFhR a întrebat:

mi-am luat GTA San Andreas (SAMP) si nu inteleg de ce imi merge cu 30-40 de fps la low chiar si mai putine.
Aici sunt componentele calculatorului:
http://imgur.com/a/sGin2
(Ps, sa fie din cauza placii video ca e prea mica?).

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Placa video foarte slaba!

" sa fie din cauza placii video ca e prea mica" Puterea unei placi video nu se masoare in capacitatea memoriei ram ci in PUTEREA PROCESORULUI GRAFIC!

Placa aia video e ca un pc cu procesor Pentium 2 si 128 mb memorie ram rolling on the floor

Cumpara un GTX 750 TI + 4gb memorie ram sa vezi cum duce gta 5 cu setarile date pe mediu spre high rezolutie Full HD cu peste 40 fps-uri... happy