| Darius001 a întrebat:

Mi-am luat Metin2 Apollo si ca toata lumea ma bate am nevoie de niste sfaturi la bonusuri.(sunt ninja)

Răspuns Câştigător
| RazwanRazwan a răspuns:

Pe ninja, iti trebuie pe : armura, papuci, cercei, colier urmatoarele bonusuri : sabie 15 pumnal 15 doua maini 15 sageti 15. Asta la 1/4. Pe celelalte accesori : rez la magie, la foc, semi-om. Iti pica cam greu, dar daca ai switch bot pe f5, e mai usor. Pe pumnale iti trebuie : dexteritate, critica, patrunzatoare, semi-om. Cam atat. Sper ca te-am ajutat. Bafta! happy