| AndreiVezeteu a întrebat:

Salut TPU,

Mi-am luat MINECRAFT 1.7.2 de la TeamExtreme si nu reusesc sa imi schimb skinul. Cum fac sa mi-l schimb?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Codrin_Vicu_1987 a răspuns:

Iti iei un skin de pe skin search. Apoi la luncherul de la team extreme ai in coltul dreapta jos log out. Acolo apesi si iti pui numele skinului.
Funa plss

2 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Depinde. te sfatuiesc sa dai pe GOOGLE si sa scrii Minecraft Skin ( http://mcskinsearch.com/browse ), dai pe un skin si copiezi numele din dreapta sus, acel nume il vei pune la username cand vrei sa intri pe joc.Succes.