| Cartof69 a întrebat:

Mi-am luat minecraft. Cand am incercat sa intru, imi apare o eroare cu Bad video card drivers. Am cautat pe net, am incercat o gramada de "solutii" dar niciuna nu merge. am placa video ATI Mobility Radeon HD 4300. Multi spuneau sa imi updatez driverul, am facut asta, exact acelasi lucru mi se intampla. Nu stiu ce sa mai fac, sunt atat de frustrat cand ma uit in jur si toata lumea se poate juca minecraft, cu PC-uri mai slabe decat ale mele, iar eu nu pot. Pot rula World of Warcraft, COD 4 si multe alte jocuri, dar nu pot Minecraft. Daca se poate sa imi dea raspuns doar cei care au avut aceasta problema si au rezolvat-o sau sunt siguri ca metoda lor merge... Dau si funda.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Updateaza-ti toate driverele ce le poti gasi si programele gen acestea:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/ si vezi daca iti merge.