| gLuss2557 a întrebat:

nu demult mi-am luat un pc si as vrea sa-mi spuneti cam ce jocuri sa ma joc, fiindca is plictisit.
Configuratia este:
Procesor: Intel Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80 GHz (2CPUs).
Placa video: AMD Radeon R7 Series de 2 GB.
RAM: 4 GB.

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Moddi a răspuns:

CSGO
CS1.6
CSS
DOTA2
LOL
Fifa2013 chiar si Fifa2014
World of tanks
StarCraft2
Diablo

| Moddi a răspuns:

+Baterffield3

| JoJoJiTu a răspuns:

Salut, Mafia 2 este un joc fain cu o poveste uimitoare si cred ca iti va placea, mai este si Gta 4 cu o grafica faina, Fifa 14, Fifa 11 daca vrei sa te joci online cu game ranger, sper ca te-am ajutat, bafta

| Radu_Razvan_1996 a răspuns:

Ai putea incerca orice joc aparut pana in 2013. la configuratia p care o ai iti merg destul de multe jocuri (unele merg p low. dar nu grafica face un joc sa fie bun,,) sper sa te ajute raspunsul meu.