| Costelutz a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac joc top eleven pe facebook si sunt disperat am jucatorii obositi, accidentati nu mai am tokeni nu am ce face sunt la nivelul 2 si nu am stiut ce sa fac la nivelul 1 si acum sunt cel mai slab dintre prieteni daca puteti sa-mi dati un hack nu link hack-ul direct va rog frumos ar insemna foarte mult pentru mine va roggggggggg frumos dau fundita +vot va dau si parola contului daca trebuie ve rogggggggggggggsad

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Costelutz

Incearca sa faci o tactica de joc care sa nu oboseasca asta tare jucatorii, tokenii i-ai risipit, o mare greseala. Iti vei revenii la joc cu timpul.Nu exista hack-uri pentru jocurile de pe Facebook!

- O seara buna, AfroB.