| Marinngg a întrebat:

Nu stiti de ce imi merge gta sa(SA:MP)in sacadate imi merge 2-3 secunde in blocate 10 bine tot asa, mi se intampla asta de 2-3 zile,mi-am rr si windowsu, nimanui nu ii face asa doar mi-e, este vreun program sa imi mearga mai bine? Asa imi face si la FIfa 07.
Nu vreau raspunsuri ca nu ai compu bun sau ai virusi chesti, raspundeti doar daca stiti care e problema,

1 răspuns:
| zTonia a răspuns:

Daca face la jocuri care necesita mult din resursele pc-ului atunci inseamna ca e din cauza ca pc tau ruleaza multe procese, si nu rezista happy