| PuținConteazăNumele a întrebat:

O sa fiu direct, nu imi merge internetul pe telefon. Am un Samsung galaxy j1 ace dual sim, sunt in reteaua telekom, am si trimis frumos sms la 6381, am primit setarile, le-am salvat, am si activat datele mobile din setari dar cand intru in browser, google chrome de faţă, imi. spune ca sunt offline.si nu imi pot da seama ce are. Mb sigur mai am asa ca nu stiu ce mai pot face. Help me, ofer funda, ( acum scriu de pe alt telefon, in care am aceeasi cartela si pe asta merge : )) ), multumesc anticipat inca 1 data big grin

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Am avut si eu o problema pe un HTC, dai la apn si fa un apn (acces point names), si scrii acolo name : Telekom, si la APN: Internet sau net, bafta.