| xandersx a întrebat:

.. oare pot sa rulez star wars the force unleashed ultimate sith edition pe calculatorul meu.Am 2 gb ram ddr2 procesor 2, 50 ghz dual core e3300, placa video ati hd 4350 1 gb.
P.S. fara can it run it sau alte prosti.big grinbig grinbig grin
funda pentru raspunsul bun

Răspuns Câştigător
| AvatarCJ a răspuns:

Da, sigur va merge dar ai grija cu setarile grafice, HD 4350 este o placa video destul de slaba. Recomand sa aplici ultimul patch : http://computergames.ro/......h-edition/

Nu stiu exact care se potriveste la tine.
May the force be with you.

1 răspuns:
| haucara a răspuns:

Da poti si o sa mearga chiar destul de bine...stiu de la un prieten care are un pc foarte prost si daca mergea la el merge si la tine...bafta