| Silviu_Sporniac_1997 a întrebat:

Pana acum am jucat cs foarte mult timp si m-am cam plictisit....Am jucat pe furien/zombie/gg/dr/rs. Daca stiti vreun alt server cu un alt mod frumos postati-l va rog frumos!

Am 512mb ram procesor de 1.7 placa video de 256mb hard disc de 300gb. Daca stiti vriun joc multiplayer smecher care sa i-mi mearga va rog sa mi-l spuneti(fara 4story /metin/emire)

Răspuns Câştigător
| krysty199 a răspuns:

Cauta sv de jb sau hns cauta asa cum am scrie eu " jb" sau "hns" si vezi daca iti place Funda?