| anonim_4396 a întrebat:

PC-ul meu scoate un sunet ciudat cand intru intr-un joc... Face ca un aspirator.Jocul merge 1 minut, iar dupa PC-ul intra in modul Sleep.Ce credeti ca se intampla?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Probabil ai praf in el care blocheaza aerul din a mai circula prin cooler/carcasa etc.Curata toata unitatea

| anonim_4396 explică (pentru TechGuyTpu):

Facea asa de la praf...Mersi man : D

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu face fata sursa/placa video. Da' povesteste-ne totusi despre configuratie si ce joc e vorba. Sau vrei sa ghicim?

| Alfred0703 a răspuns:

Daca face ca un aspirator inseamna ca ai overheat la mai multe componente.