| cristiboss7 a întrebat:

Pe data de 2.2. 2014 mi-s-a blocat contul de metin2ro,m-am enervat si l-am sters, si m-am decis sa ma apuc de alt metin. Dati-mi si mie un metin in afara urmatoarele metine :hammer, 3d,yoneis,ro,united,earth, regal. Vreau sa fie mai mult pvp decat pvm dar sa stiti daca e imi dati ID vostru de mess si ma ajutati cu iteme etc astept raspunsuri! Dau funditaa mare!

4 răspunsuri:
| vreaumult a răspuns:

Salut incearca http://metin2evers.ro este un server pvm-mediu lvl maxim 105 ultima eovlutie beta, mape noi, rate 300% ( faci lvl foarte repede si bani exceptional de bine ). Te asteptam!

| MilkWithCereals a răspuns:

Buna! Ce zici de Metin2 Arena? Eu vara asta m-am apucat, si acum il mai joc cand am timp. E destul de fain. Sau Metin2 Forgotten, insa e mult de farmat. Sper ca te-am ajutat. tongue

| cristiboss7 explică (pentru MilkWithCereals):

Tu nu ai citit intrebare rolling on the floor am spus mai mult pvp nu pvm pe arena am vazut ca is ratele 250x si forgotten nu imi place pentru ca e virusat si nu vreau sa am probleme cu PC-u alt metin!