| TheKillerOfKillers a întrebat:

Pe metin2 ro poate sa-ti pice fms sau alte iteme la pescuit? Daca da pica rar?

Răspuns Câştigător
| milandru a răspuns:

De cand joc eu metin2.Niciodata nu am pescuit un fms sau rib.Singurele iteme care le-am pescuit sunt urmatoarele:pesti, colorante, Mantia evadatului(ascunde gradul) inel de aur, manusa regelui intelept etc. Daca vrei fms du-te map1/orci si cauta arcas brutal/specialist brutal.Rar pica si la arcas salbatic.Mi s-a intamplat odata sa-i pice unuia de langa mine un fms la arcas salbatic si am cam murit de ciudalaughingSau te poti duce la capitanul bestie.Ai sanse sa pice SShappyDaca vrei rib ai 2 modalitati.1)Tinutul animalelor blestemate:Map2 Imha(albastru)pe celalte regate nu le stiu dar pica destul de bine pe la lv 20. Pica si scut pentagon.Sau farmezi la arahani.Ribul pica doar la arahan intunecat superiorhappybFthappy

| TheKillerOfKillers explică (pentru milandru):

Salut! Am nivel 22 si deocamdata cresc la orci. Mia picat un fms cu 10% pm arcas salbatic.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Bv!happyDaca farmezi la arcas salbatic poate pica si shiriken+.Ala e in jur de 400-500k.Ma rog asa era acum 1 luna pe hydrahappy

| TheKillerOfKillers explică (pentru єχcєєℓ):

Eu joc pe Volans. Daca joci si tu spune-mi numele caracterului ca sa ne intalnim.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Nu mai joc de ceva vreme metin2happySorry.

13 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

Colegul de mai jos are dreptate dar sa stii ca de exemplu daca deschizi un peste poate pica skoika si din ea perla care e mai scumpa dar rar deci acum este recomandat sa vinzi pestii.Un pont pentru tine este ca daca vrei sa desfaci pestii mai degraba nu ep loc ca pica greu dar dupa o saptamana mie mia picat din 6 pesti 28 skoiki si asa mai departe si cu skoicile dar daca vrei sa faci bani usor pescuieste si sa stii ca la mine pe lupus un peste e 20k.

| TheKillerOfKillers explică (pentru AnNéVidoff):

Stiu treaba ca din peste pica skoica iar din skoica pica perla foarte rar(visinie/alba/albastra).

| TheKillerOfKillers explică:

Am incercat si nu a mers!

| Corino a răspuns:

Asta e un site cu hack care chiar merge pentru ca este facut de cei de la elitepvpers uitel http://mt2rohacking.yolasite.com/

| danielcherestesbosu a răspuns:

Fms sau ribu pica la orci funda plss

| jimmy132 a răspuns:

Frate, lasa pescuitu farmatu si alte alea... intra aici si cumperi yang de la booti foarte ieftin, in plus daca le dai like la pagina de facebook primesti 1kk yang gratis, citeste mai mult pe site-ul lor ( booti din metin2). http://www.g3710yang.yolasite.com/

| milandru a răspuns:

Lotteria metin2 http://surpryiza.yolasite.com/

| emlvintila a răspuns:

Http://cadourimetin2-ro.yolasite.com/

Iei aici iteme cate vrei. Mie mi-a mers;)

| Ionut3322Z a răspuns:

Uite aici hack de md merge 100% testat www.metin2-md.ucoz.com incearca! funda!