| llRotface a întrebat:

Pe un laptop ca http://www.pcgarage.ro/......dos-black/ m-as putea juca gta 5 pe medium-low?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| CPAElites a răspuns:

In visele tale!
Probabil va rula pe low cu ~25 fps-uri rezolutie 1024x768.

Daca vrei jocuri cumperi pc nu tigaie de laptop!

| Cliar a răspuns:

Pe acel laptop ai putea la setari low undeva la 60+ fps. De preferat sa mergi pe ceva cu procesor H sau HQ, acele procesoare au frecventa mai mare ( ca la un procesor de desktop ) si sunt mult mai recomandate pentru jocuri, mai ales ca gta v este unul dintre jocurile cpu intensive.

| llRotface explică:

Sau daca stiti ceva mai bun la un pret asemanator cu cel de la laptop-ul ala as fi recunoscator daca ati lasa un link

| Dancila_Sergiu_1994 a răspuns:

Mai intai nu ai sanse sa iti instalezi pe laptop doar atentie doar daca ai unu cu un winodows mai nou ca 10 sau 8 doar pe un calculator poti juca dar poti incerca si ai sanse mari sa iti mearga pe astea noi doar daca ai spatiu mult