| Eastwood a întrebat:

Pentru cei ce au Fifa 15. De ce la jumatatea terenului jucatorii de vad foarte albi iar pe partea dreapta si stanga se vad normal. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Incearca sa dai reset sau auto configure la setarile grafice, umbla la brightness si contrast, probabil se va schimba cate ceva...
Nu am fifa 15 si nici n-am avut jocul dar incearca ce ti-am spus, ar trebui sa mearga! Daca nu, s-ar putea sa nu fie bine optimizat jocul pentru placa ta video sau ai un driver mai vechi.

| Eastwood explică (pentru RB26DETT):

Unde gasesc setarile grafice?