| Anonim232323 a întrebat:

Pentru cei ce joaca/au jucat metin2. La metin2 hammer cand ma loghez si vreau sa intru pe server imi da eroare la conectare, iar daca intru pe ch1 merge, doar ca atunci cand intru in joc ma scoate din el sau ma da inapoi la fereastra de login sau de caractere, ce sa fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Riccardo,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| Ottakringer a răspuns:

Il stergi si iesi cu prietenii prin parc! happy
E cel mai bun sfat pe care ti-l dau happy

| Anonim232323 explică:

Astept un raspuns concret.