| 13november a întrebat:

Salut, TPU happy
Pentru cunoscatori: Am un cont de Metin2.ro si nu am mai jucat de mult, iar adresa pe care am contul a fost stearsa deoarece nu am mai intrat de foooarte mult timp pe ea, deci nu mai am adresa de email la cont, dar el functioneaza. Problema este ca eu nu mai pot sa imi schimb adresa de email si parola, nu mai stiu nici parola de la depozit. Pot sa schimb altcumva adresa de email, in afara de a trimite un link de confirmare de adresa actuala a contului, adica cea stearsa?
FUNDA.

1 răspuns:
| LaVerd3 a răspuns:

Nu-ţi recomand roul de cât s-a făcut lv 105 şi item beta s-au lăsat mulţi de ro, însă cân au mai adăugat şi Lykan şi fulare se poate observa cu ochiul liber că sunt puţini playeri, de aceea a făcutşi fuziunea, însă cei care încă mai joacă se vor lăsa în vara asta deoarece se va mai mări lv-ul şi va mai adăuga un caracter care va avea 8skill, dei undeva prin 2020 metin2.ro se v-a închide... deci bo$$ bagă-te pe private happy