| Root4004 a întrebat:

pentru toti cei care joaca Metin2 : unde se gasesc cuferele clar de luna. Stiu ce dau ele dar as vrea sa stiu unde se gasesc. Si pe private.

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Cuferele clar de luna le baga GM-ul cand este event.Asa nu cad cand vrei tu.Fi atent si uita-te dupa event-uri.
Bafta! Funda?big grin

1 răspuns:
| IenceanDanutz a răspuns:

Poi cuferele clar de luna,pica la mobi, DOAR CAND ESTE EVENT, asa ca uitate pe forumuri sau fii atent si cand va fi event, sa fii prezent, merita tongue, pakat k pe metin2.ro,fff rar sunt event-uri...sad
Dar oricum, BFTbig grin