| FabYan0 a întrebat:

Plec in vacanta la bunici si o s-a imi duc si laptopu si as vrea sa imi descarc ceva jocuri si nu stiu ce sa descarc... poate ma ajutati voi... ceva jocuri care se pot juca offline(fara internet)si sa fie si de astea mai faine
P.S:in afara de minecraft, cs cu boti si gta vc
Deci?

2 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Fifa,euro truck simulator 2, virtual tennis 4
Funda?

| GodLight a răspuns:

Salut,
Ai putea descarca inainte sa pleci in vacanta acestea nu necesita internet:fifa sau pes, wrestling wwe raw 2012, need for speed,euro truck,farming simulator,hitman, gta Romania, call of duty, assassin's creed.
Pa, pa.