| rares5555 a întrebat:

Prietenul meu are un laptop cu GeForce 920M. I-am descarcat GTA 4 dar jocul nu gaseste decat placa video integrata.Nu are lag deloc dar harta se incarca greu si nu ii pot schimba setarile de la grafica pentru ca spune ca ii suprasolicita placa video integrată dar pe cea dedicata nici nu o detecteaza.
Ce pot face ca sa-i detecteze placa video dedicata si sa-i ruleze jocul fara probleme?

Răspuns Câştigător
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Incearca programul iobit driver boster si sa ai si un windows 7 64bit