| Florin_2034 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie metinuri private care faci rapid level da sa nu fie hamachi macar sa ai otel, siriu... in magazin! multumesc

Răspuns Câştigător
| gabitzuMAT a răspuns:

As putea sa te ajut altfel ti-as da un mc
de la un metin care iti da direct lvl e pup gasesti battle in shop totul ce vr nu legendare din ote se face aia de 80 din aia se face king si tot asa iti dau si cont contacteaza-ma la id gabitag40 dar sa-mi zici de unde ai id meu si sa-mi zici ce vr dar daca nu mai vrei sa te complici intra pe www.4metin.com/ro nu mai stiu dai la servare hostate ip si le vezi is toate cu mc.txt daca vrei

1 răspuns:
| Shann a răspuns:

Http://pvp-metin2.no-ip.info/ te da lv 90 si daca ii ceri la gm te face 127 cred ca a schimbat dar nu stiu sigur bft. funda?