| Alexmilian a întrebat:

Recent am deschis un server de metin2 www.metin2ban.fzn.ro dar nu reusesc deloc sa il populez.Am facut reclame pe toate forumurile si degeaba.Cine ma ajuta sa il populez primeste GM.

Serverul este PvM (aveti descrierea aici):http://just4metin.ro/servere-hostate/metin2ban-server-pv m-t19427.html

Multumesc!

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

1 Dupa descrierea servarului imi dau seama ca este un servar praf (este un servar clasic) cu nimic mai bun decat Ro.
Chiar si pe metin2.ro este ceva mai tare decat servarul asta nu are nimic deosebit.

2 Eu zic sa te ocupi de altceva ca oricine poate face copy+paste la un servar si putine modificari?

3 Nimeni nu o sa iti fac reclama sau sa-l faci popular cu un asemenea servar sa stii?

| PengiunS a răspuns:

Fa ceva mai uitl cu viata ta.