| Aleex_Alex_1997 a întrebat:

Recent am donat in lol 5 e si m.ai am 750 rp din care 696 rp e zed proiect(include si campionul.De ce de fiecare data cand incerc sa il cumpar imi da asta( A avut loc o eroare neașteptată. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.)
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Bogddann a răspuns:

Salut!
Poate cand ai incercat tu sa cumper skin-ul si campionul serverele RIOT erau prea incarcate si din aceasta cauza nu-l puteai cumpara.
Sau daca nu, incearca sa dai un restart la Lol sau la PC. Poate o sa-ti mearga happy Bafta

| Aleex_Alex_1997 explică (pentru Bogddann):

Pai,incerc de cateva zile sa.l cumpar...Nu cred ca asta ar fi problema