| PopescuAlin a întrebat:

Salut TPU
Recent mi-am cumparat gta 5 pe xbox (De pe xbox live) mi-am cumparat si gold membership ca sa joc gta online
Faza e ca, cand intru in gta online nu imi apar update-urile cele noi
gen cunning stunts ala cu yacht-uri etc. ce pot sa fac sa le am?
Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Update-urile pentru XBox 360 si Playstation 3 nu mai apar pentru GTA V pentru ca au atins limita consolei.

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Daca ai xbox 360 si nu one atunci nu poti primi update-urile alea ca nu le suporta consola