| Bogddann a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul. Mi-am bagat Windows 7.
Mi-am descarcat Farming Simulator 15, si cand sa intru pe el, ecran negru. Sunetul se aude, dar totul e negru. Nu apar nici loading screen-urile. Am sters "My Games" din "My documents" dar tot asa.... L-am reinstalat dar tot asa sad
Ajutor!

4 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Intra in Windows Update si instaleaza TOATE update-urile, mai alese cele de la Important Updates.

| Bogddann explică (pentru TheKingBacca):

Salut. Am rezolvat. Se pare ca era ceva din Farming Simulator. Am descarcat altul si mi-a mers. Totusi mersi pentru raspuns happy

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Cauta pe Google cerintele de sistem pentru joc, vezi daca calculatorul tau este compatibil cu jocul. Daca da atunci lasa windows sa-si faca un upgrade, apoi cauta pe site ultimile drivere, placa video, e.t.c.Bafta

| Bogddann explică (pentru Babacu_Viorel_1962):

Salut. E compatibil deoarece inainte sa imi reinstalez windows-ul imi mergea...
Tocmai astazi mi-am instalat cel mai recent driver la placa... Deoarece inainte imi dadea alta eroare...
Totusi, mersi pentru raspuns happy