| andreigeorge922 a întrebat:

recomangati-mi mouse-uri de gaming bune pentru minecraft PvP pana in 150 lei !

Răspuns Câştigător
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

SteelSeries Rival 300, e la Media Galaxy 122 de lei sau Logitech G302

3 răspunsuri:
| andreigeorge922 explică:

Am mouse Logitech G302 si nu e bun la minecraft pvp as vrea sa imi iau SteelSeries rival 100 ăla e bun?

| TutorialsGaming1000 a răspuns (pentru andreigeorge922):

Si eu am G302 si sunt multumit. Dar ca sa-ti raspund la intrebare, da e bun.

| CostiTheBoss123 a răspuns:

Red Dragon este foarte bun! Este mouse iluminat, are 7 culori, 7 butoane, Rezolutie (dpi) 3000, Interfata mouse: USB, Tehnologie: Cu fir, Senzor: Optic, Culoare: Negru, Dimensiuni (D x H x W mm): 124 x 74 x 39, Greutate (kg) 0, 130, acceleratie 8G, lungime cablu: 1, 8m. Eu l-am luat de pe eMAG cu 80 si ceva de lei. Funda?