| Alexannderrr a întrebat:

Salut tpu.ro

Vara asta eu cu inca un prieten vrem sa ne apucam de un joc si nu stim de ce joc thinking Dati-mi si mie niste idei ( sa fie mmorpg sau mmo ) in afara de metin, 4story si cabal happy
Multumesc.

3 răspunsuri:
| sellyz a răspuns:

Sall.jucati-va sims 2.este frumos si pentru fete si pentru baieti si crede-ma ca nu va veti plictisi de el

| Merisorr a răspuns:

OurWorld, ClubPenguin, Imvu thinking

| Solcan_Gabi_1995 a răspuns:

Darkrivals Sau Aceonline ori daca preferi ceva mai greu airrivals is aceleasi doar ca de la cel mai usor la cel mai greu