| anonim_4396 a întrebat:

scuzati-ma daca am gresit categoria dar sunt nou pe aici
Intrebarea mea este urmatoarea: vreau sa cumpar un joc online si anume battlefield 3 (nu stiu daca conteaza) vreau sa il iau de pe origin si sa platesc prin paysafe si as vrea sa stiu cum se procedeaza am auzit ca trebuie sa ma duc la un sediu paysafe sa dau banii si imi da un pin sau ceva de genul pe care il introduc la cumparare deci vreau sa stiu daca asa e, daca e o limita de varsta daca imi trebuie cont pe paysafe sau ceva de genul
multumesc anticipat

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Asa este! Te duci la un oficiu postal (Posta Romana) platesti un Paysafe, iti da un bon pe care ai codul PIN si cu acesta cumperi de pe internet. Nu iti trebuie cont pe paysafe dar iti trebuie CI.